Zasady odbioru osobistego towarów zarezerwowanych w Sklepie internetowym Crossline

Załącznik nr 1 do Regulaminu

 

  1. Sklep internetowy Crossline umożliwia zakup oferty prezentowanej na stronie internetowej
    http://www.crossline.pl bezpośrednio w lokalu przedsiębiorstwa, pod adresem:
    ul. Letnia 5/8, 03-442 Warszawa
  2. Dostępność informacji o produktach na stronach sklepu internetowego Crossline nie jest jednoznaczna z faktem dostępności tych produktów w ww. lokalu przedsiębiorstwa. Informacje odnośnie dostępności towarów znajdujących się w ofercie sklepu można uzyskać pod numerem telefonu: 799 12 61 61. W przypadku braku wybranego towaru na miejscu, można dokonać rezerwacji on-line na stronie internetowej sklepu.
  3. W koszyku klienta na stronie internetowej sklepu, wśród możliwych form przesyłki znajduje się także opcja „Odbiór osobisty". Dokonane przez klienta zakupy z wybraną tą formą przesyłki zostaną przekazane do sklepu stacjonarnego Crossline, gdzie będzie można dokonać zakupu. W związku z tym, rezerwacja towarów z wybraną opcją odbioru osobistego dokonana poprzez stronę internetową Crossline nie jest traktowana jako zawarcie umowy kupna-sprzedaży. Momentem zawarcia ww. umowy jest odbiór towaru w sklepie, po osobistej akceptacji oferty o oględzinach towaru przez klienta.
  4. Rezerwacja – podobnie jak standardowe zamówienia on-line- również wymaga potwierdzenia w formie elektronicznej. W tym wypadku jednakże potwierdzenie takie nie pociąga za sobą obowiązku dokonania płatności. Na podany adres e-mail wysyłana jest wiadomość z podsumowaniem rezerwacji i linkiem umożliwiającym potwierdzenie zgodności danych. Rezerwacje, które nie zostaną potwierdzone w ciągu 24 godzin od daty ich złożenia, wygasają i nie są realizowane.
  5. Po przygotowaniu wszystkich towarów zamawiający otrzymuje potwierdzenie drogą mailową z informacją o możliwości oględzin i dokonania zakupu w siedzibie sklepu Crossline. Wybrane produkty pozostają zarezerwowane  przez okres 5 dni kalendarzowych; po tym okresie - w przypadku braku odbioru- rezerwacja zostaje anulowana.
  6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszonej przez klienta rezerwacji (z opcją "odbiór osobisty") w przypadku, gdy obejmuje ona więcej niż 2 opcje rozmiarowe/ kolorystyczne jednego towaru lub też zbyt wiele towarów zbliżonego rodzaju.